Cześć! Miło nam,że chcesz nas trochę poznać.

O nas

Nie jesteśmy typową agencją ani domem mediowym. W każdy projekt wkładamy 100% naszych kompetencji i dostępny know-how, tak aby nasza współpraca Cię nie zawiodła i wsparła Twoje cele.

Eventy to dla nas bardziej pasja niż biznes – realizujemy je w każdej możliwej skali od ponad 15 lat. Znamy przepis na sukces każdego wydarzenia firmowego i chętnie podzielimy się nim z Tobą.

Zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Nasze usługi są unikalne – prawdopodobnie nie znajdziesz na rynku porównywalnego audytu i bardziej kompleksowego działania. Jednak najbardziej zależy nam, byś zapamiętał nasz poziom obsługi.

Jeśli szukasz elastycznych rozwiązań – sprawdź nasze studio SDE360. Przekonaj się, że event online może łączyć bezpieczeństwo z jakością filmowej realizacji.

Wspólny sukces

Twój sukces jest naszym sukcesem. Ale nie jako realizacja do portfolio. Jesteśmy Twoimi partnerami w biznesie, niezależnie czy potrzebujesz audytu, realizujemy wspólnie kampanię mediową czy przygotowujemy dla Ciebie event. Wesprzemy Cię wiedzą i doświadczeniem całego naszego zespołu.

Dla nas nie ma mniej ważnych projektów. Rozwijamy się dzięki Wam i Waszym rekomendacjom. Jakość naszej pracy zawsze określa jej finalny wynik. Jeśli potrzebujesz ludzi, którzy zaangażują się w Twój projekt z gwarancją najlepszej jakości – jesteś we właściwym miejscu.